Wiadomości Branżowe

Centrala sterująca FAAC E145. Do zadań specjalnych

Centrala sterująca to serce nowoczesnej automatyki wjazdowej. E145 została zaprojektowana do kierowania pracą bram skrzydłowych i przesuwnych, przeznaczonych do kontroli przejazdów i przechodzenia. Dzięki innowacyjnemu zasilaczowi impulsowemu, możliwości swobodnego doboru układów logicznych i łatwemu programowaniu, otrzymujemy przyjazny użytkownikowi system do zadań specjalnych.

Na straży bezpieczeństwa

E145 to wysoce czuły moduł wyposażony w innowacyjne rozwiązania wykrywania przeszkody oraz dostosowania szybkości ruchu, zgodne z normą DM 2006/42/WE. Każdy silnik zaopatrzono w dwa przekaźniki ? jeden przeznaczony do otwierania, drugi do zamykania. Umożliwia to uzyskanie znacznie większej reaktywności i sterowalności systemu. Zastosowane Safe Codery z łatwością wychwytują przeszkodę na drodze skrzydła, zatrzymują je, chroniąc w ten sposób przed sforsowaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

W trosce o portfel

Centrala została zaprojektowana tak, by pobierała jak najmniejszą ilość prądu, co zapewnia wysoką wydajność energetyczną. Ponadto E145 jest w stanie pracować w bardzo niskim poborze (Sleep) w trybie czuwania. Zgodnie z założeniami programu Green Tech system wyposażono w funkcję spowolnionego startu skrzydła, co nie tylko skutkuje wyrównaniem poboru mocy (nagły moment startu pochłania wiele energii), ale pozwala uniknąć nałożenia się na siebie dwóch skrzydeł i uszkodzenia bramy. 

W służbie użyteczności

Tak, jak w przypadku centrali E045, system obsługuje mechanizm BUS ? 2EASY, dzięki któremu możliwe jest podłączenie urządzeń pomocniczych. Moduł sterujący jest wyposażony w 2-kanałowy, wbudowany system dekodujący OMNIDEC. Pozwala on na zapisanie w pamięci, za pomocą dodatkowego odbiornika, pilotów pracujących na częstotliwościach 433 i 868 MHz. E145 może być także zaprogramowana z komputera PC/MAC i jest przygotowana do podłączenia do nowej FAAC GCOM, NetCom i modułów XCOM.

Centrala obsługuje wiele logik pracy, w tym krok-po-kroku, automatyczne zamykanie, automatyczne zamykanie po przejechaniu samochodu, logikę półautomatyczną, mieszaną i inne.

Specyfikacja techniczna:

zasilanie silnika: 230 V
programowanie: wyświetlacz
logiki pracy:
automatyczna, półautomatyczna, dead man
sygnalizacja wejść/wyjść:
wyświetlacz
diagnostyka:
tak
programowanie za pomocą PC:
tak

Cena: 690,00 PLN netto


dostarczył infoWire.pl
Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy