Aktualności

Coaching Week

Warszawa 14 maja 2015 r.

MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ COACHINGU W WARSZAWIE

Wszyscy zainteresowani profesjonalnym coachingiem mogą wziąć udział w inicjatywach przygotowanych w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu (Coaching Week) przez oddział International Coach Federation Mazowsze. Od 18 do 23 maja 2015 roku w stolicy odbywać się będą wykłady, warsztaty oraz indywidualne spotkania z coachami.

Międzynarodowy Tygodzień Coachingu jest dorocznym, globalnym świętem profesjonalistów i pasjonatów coachingu. Jego celem jest promowanie wartości pracy z profesjonalnym coachem ? jej efektów, postępów i trwałych zmian osiągniętych dzięki udziałowi w procesie. Coachowie na całym świecie, a w tym roku również w Warszawie oferują pro bono szereg atrakcji i usług, by umożliwić doświadczanie coachingu i jego korzyści.
Z tej okazji, również w stolicy odbędą się ciekawe warsztaty i wykłady. Będzie można także skorzystać z indywidualnego spotkania z profesjonalnym coachem, działającym zgodnie ze standardami ICF. Spotkania odbywają się od 18 do 23 maja w kilku miejscach Warszawy. Udział jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rezerwacja pod adresem: www.coachingweekwarszawa.evenea.pl

W programie znalazły się warsztaty z budowania marki osobistej, radzenia sobie ze stresem, czy storytellingu, jak również wspierające proces rozwojowy nowoczesnych managerów. Nie zabraknie również tematów związanych z efektywnością pracy coachingowej oraz różnymi obliczami coachingu.
Organizatorem tego międzynarodowego wydarzenia jest International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA, największa ogólnoświatowa organizacja reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza ponad 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata. Organizatorem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Polska. Celem ICF Polska jest wspieranie rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global. Nad obchodami w stolicy pieczę objął oddział ICF Mazowsze.

Szczegółowe informacje dostępne są również na fanpage?u ICF Mazowsze.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy