Wiadomości Branżowe

Domowy podjazd pod czujnym okiem (z) automatu. FAAC prezentuje: listwa bezpieczeństwa MSE 110W

Jedną z najważniejszych funkcji, jakie na domowym podjeździe powinna zapewniać dobra automatyka do bram, jest bezpieczeństwo. Krawędziowa listwa optyczna FAAC MSE 100W to rozwiązanie, dzięki któremu możemy mieć pewność, że zamykające się skrzydło nigdy nie uderzy w przejeżdżający samochód.Listwa MSE 110W

Jedną z najważniejszych funkcji, jakie na domowym podjeździe powinna zapewniać dobra automatyka do bram, jest bezpieczeństwo. Krawędziowa listwa optyczna FAAC MSE 100W to rozwiązanie, dzięki któremu możemy mieć pewność, że zamykające się skrzydło nigdy nie uderzy w przejeżdżający samochód.

Listwa MSE 110W przeznaczona jest do bram przesuwnych, w których pełni funkcję zabezpieczenia głównej krawędzi ruchomego skrzydła. W momencie najdelikatniejszego kontaktu czułego profilu gumowego z przeszkodą - np. z przejeżdżającym samochodem lub przechodzącym człowiekiem - listwa wysyła w ciągu 30 milisekund sygnał do zatrzymania i odwrócenia ruchu bramy. Nieruchomy odbiornik, który wychwytuje zniekształcenia materiału, można zainstalować na różne sposoby, w zależności od ułożenia bramy przesuwnej i jej filaru względem siebie. Gumowy profil podtrzymywany jest zaś przez wspornik aluminiowy, co gwarantuje stabilność całego układu zabezpieczającego.

Charakterystyka techniczna

Certyfikacja zgodności: EN 12978, kat. 2
Stopień ochrony: IP55
Zakres temperatur pracy: od -40°C do 55°C
Czas detekcji listwy: 30 ms
Czas detekcji fotokomórki: 90 ms
Maksymalna wysokość listwy: 2,5 m
Maksymalna szerokość punktu dostępu: 1,5 m
Zasilanie ruchomego nadajnika i odbiornika: 2 x 1,5V, typ baterii: AA
Zasilanie nieruchomego odbiornika: 24 Vdc

Cena listwy z profilem gumowym 2,5m i zestawem optycznym: od 912 zł netto


dostarczył infoWire.pl
Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ile może kosztować wyposażenie nowej kuchni?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy