Wiadomości Branżowe

FAAC 617 ? szlaban do zadań specjalnych

Ruchliwe parkingi zakładowe, punkt kontroli wjazdów i wyjazdów przy dużych ośrodkach przemysłowych czy biurowcach – w tak newralgicznych miejscach szlaban musi być nie tylko wytrzymały, ale i bezpieczny oraz bezawaryjny. Seria urządzeń FAAC 617 to pewne działanie i łatwa obsługa ruchu nawet w najbardziej wymagających warunkach. 8 sekund potrzebne na pełne otwarcie, minimum 130

Ruchliwe parkingi zakładowe, punkt kontroli wjazdów i wyjazdów przy dużych ośrodkach przemysłowych czy biurowcach ? w tak newralgicznych miejscach szlaban musi być nie tylko wytrzymały, ale i bezpieczny oraz bezawaryjny. Seria urządzeń FAAC 617 to pewne działanie i łatwa obsługa ruchu nawet w najbardziej wymagających warunkach.

8 sekund potrzebne na pełne otwarcie, minimum 130 cyklów pracy na godzinę ? to szczególnie istotne parametry, gdy kontrolować przychodzi miejsce o wysokim natężeniu ruchu oraz zróżnicowanym gabarycie przejeżdżających pojazdów. Z uwagi na tak niestandardowe warunki, producent oferuje 3 długości ramienia szlabanu ? 5, 6 lub maksymalnie 7 metrów ? w zależności od projektu i wielkości przejazdu. Model 617 kompatybilny jest również z najnowszą linią ramion szlabanowych FAAC serii ?S?.

617 to także gwarant bezpieczeństwa i pracy w niemal każdych warunkach atmosferycznych, co potwierdza oparcie na precyzyjnym spasowaniu metalowych przekładni zębatych. Dodatkową ochronę zapewnia nowoczesna konstrukcja centrali 615BPR, która pozwala nie tylko na pełną regulację parametrów pracy urządzenia, ale też kontrolę siły ciągu szlabanu poprzez moduł elektroniczny, co stanowi swoiste zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe.

Centrala sterująca została zaprojektowana w taki sposób, by z powodzeniem podłączyć do niej szereg akcesoriów FAAC do zdalnego sterowania, sygnalizacji i zabezpieczenia pracy automatycznej.

Charakterystyka techniczna

Zasilanie silnika: 230V
Pobór mocy:  380 W
Pobór prądu: 1,7 A
Czas otwarcia: 8 s
Stopień ochrony: IP 44
Zakres temperatury pracy: od -20°C do +50°C
Maksymalna długość ramienia: do 7 m
Rodzaj ramienia: prostokątne, prostokątne z fartuchem
Ciężar: 69 kg

Cena netto: 3.800,00 zł


dostarczył infoWire.pl
Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  8 kroków w historii nawigacji

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy