Łazienka Łazienki Wystrój wnętrz

Fiolet? Róż? Kuchnie i toalety w akcentach kolorów neonowych.

Fiolet? Róż? Kuchnie i toalety w akcentach kolorów neonowych.
Łódź, 16 kwietnia 2014 Informacja prasowa Tęcza kolorów w kuchni oraz łazience Kuchnie i łazienki w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy

Łódź, 16 kwietnia 2014
Informacja prasowa

Tęcza kolorów w kuchni oraz łazience

Kuchnie i łazienki w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po nowe, czasem ? łagodnie mówiąc ? dość odważne kolory wyposażenia wnętrz.
I o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do innych pomieszczeń wkraczają bardziej nieśmiało, choć kolorowych propozycji dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni i łazienki w szalonych barwach.

Kuchnie oraz łazienki w stopniach bezpiecznych beżów już dawno poszłyśmy do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po drugie, czasem ? łagodnie mówiąc ? dość odważne kolory wyposażenia wnętrz.
Także o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do drugich miejsc wkraczają bardziej nieśmiało, choć kolorowych ofert dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni oraz łazienki w dużych barwach.
Fiolet? Róż? To przedsięwzięcie propozycja dla odważnych. Również bardziej odporne są akcenty kolorów neonowych, które z kilku sezonów zajmują ważne miejsce na letnich pokazach światowych projektantów. Jak połączyć ostre barwy, żeby nie stwarzać wrażenia kiczu? Dodawać do nich stonowane dodatki. Zlewy w łagodnych kolorach (beżowym oraz grafitowym) lub kolumny prysznicowe w bieli.

Fioletowe kuchnie

Niezależnie od stopnia fioletu w kuchni ? pastelowego czy intensywnie jagodowego sprawdzą się
w ich otoczeniu zapachy oraz elementy wyposażenia, np. zlewy granitowe w łagodnych kolorach. O ile
z niewielkimi barwami pastelowymi świetnie wykonywałeś się będzie się neutralny w stylu zlewozmywak beżowy, o tyle przy wielkich akcentach kolorystycznych ? intensywnym fiolecie
i neonowych dodatkach ? charakter całości doskonale podkreśli ciemna, zdecydowana barwa zlewu.

Różowa łazienka

Róż to przedsięwzięcie propozycja dla odważnych. Przez wzgląd na proste konotacje wybór rozwiązania z obecnej kolekcje to przedsięwzięcie propozycja dla odważnych. Świetnie jednak róż poradzi sobie w otoczeniu neutralnej barwy, np. szarości. Doskonałym zaś dopełnieniem różowo-szarej pracy będą silne lub białe dodatki. W aranżacji łazienki w różu ekspert Laveo zaproponował biały panel prysznicowy oraz klasyczną armaturę.

A to już wiesz?  Mała powierzchnia, duży bałagan

Koloru nie należy się bać. Jak radzą wszelkie badania dowodzące wpływ barw na nastrój ? kolorem można skutecznie poprawić samopoczucie, pobudzić wyobraźnię , koncentrację czy zwiększyć poziom energii witalnej. A ponieważ możliwości na kolorowe wnętrza sanitarne nie brakuje ? warto zainwestować w złote samopoczucie!

image001-001-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Lazienka_z_panelem_Laura_Laveo-002-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Borneo_Laveo-003-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Borneo_Laveo_w_kuchni-004-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Trzynastka_Laveo-005-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy