Wiadomości Branżowe

Jerzy Dudek już po pierwszych praktykach warsztatowych

Jerzy Dudek od czerwca tego roku szuka warsztatów, które pomogą mu zdobyć wiedzę techniczną, przydatną w przygotowaniach do wyścigów samochodowych. W konkursie zorganizowanym przez słynnego bramkarza razem z marką Castrol, swoje zaproszenia przesyłają Jerzemu warsztaty z całej Polski.Po pierwszym etapie, który skończył się w połowie lipca, Jerzy uznał za

Jerzy Dudek od czerwca tego roku szuka warsztatów, które pomogą mu zdobyć wiedzę techniczną, przydatną w przygotowaniach do wyścigów samochodowych. W konkursie zorganizowanym przez słynnego bramkarza razem z marką Castrol, swoje zaproszenia przesyłają Jerzemu warsztaty z całej Polski.

Po pierwszym etapie, który skończył się w połowie lipca, Jerzy uznał za najbardziej obiecujące zaproszenie od warsztatu Morela Serwis w Łomiankach. Co działo się w serwisie, jak przebiegały praktyki i czego nauczył się Jurek można zobaczyć w materiale wideo nakręconym w warsztacie.

https://www.youtube.com/watch?v=dR3ZgeYD3H0  

Słynny bramkarz reprezentacji Polski i takich drużyn jak Real Madryt czy Liverpool, ostatnio zmienił uprawianą dyscyplinę. Po piłce nożnej zajął się wyścigami samochodowymi. W 2014 roku startuje jako pełnoprawny zawodnik w serii Volkswagen Castrol Cup. Żeby lepiej wykorzystać możliwości sportowego Volkswagena Golfa podczas wyścigów i nawiązać walkę z dużo bardziej doświadczonymi konkurentami postanowił poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej.

?Wciąż trenuję, przesuwam granice własnych możliwości. Uznałem jednak, że poznanie budowy i zasady działania kluczowych elementów samochodu pozwoli mi lepiej wykorzystać możliwości auta na torze? ? mówił w lipcu Jerzy Dudek.

Program praktyk Jerzego wspiera marka Castrol. Piłkarz został twarzą projektu Castrol Service Plus, w ramach którego organizowany jest właśnie konkurs dla warsztatów.

Jurka Dudka w nowej, sportowo-warsztatowej odsłonie można zobaczyć na żywo również podczas 14. targów Inter Cars na warszawskim Bemowie (5-7 września 2014). Jerzy będzie opowiadał o wyzwaniach wyścigowych i czego nauczył się podczas praktyk.

Warsztaty, które jeszcze nie skorzystały z możliwości zaproszenia Jerzego, mogą nadal zgłaszać się do konkursu. Do 7 września trwa trzecia runda, a ostatnia ? czwarta ? zakończy się 31 października.

Na filmie widać, że warto się zgłaszać, a żadna wizyta na pewno nie będzie nudna.


dostarczył infoWire.pl
Źródło BP Europa SE, Oddział w Polsce. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Mio MiVue nagra lepsze filmy po zmroku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy