Sypialnia

Kołdra 3 w 1 ? dlaczego warto kupić całosezonową kołdrę?

Kołdra 3 w 1 ? dlaczego warto kupić całosezonową kołdrę? Kołdra 3 w 1 to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale także funkcjonalny produkt, który

Kołdra 3 w 1 ? dlaczego warto kupić całosezonową kołdrę?

Kołdra 3 w 1 to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale także funkcjonalny produkt, który sprawdzi się w każdym domu. Posiadanie jednej kołdry, pełniącej funkcje trzech: na upalne lato, chłodną wiosnę i jesień oraz na mroźną zimę, jest wielką wygodą. Kołdra spinana napami – Växjö All Seasons – to propozycja firmy Wendre dla tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania.

Funkcjonalność przede wszystkim
– Projektując kołdrę Växjö All Seasons postawiliśmy przede wszystkim na funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu plastikowych napów kołdrę można spinać i rozpinać w zależności od potrzeby. Jeden produkt może być używany w trojaki sposób. Växjö All Seasons to cieńsza kołdra na lato, grubsza na wiosnę i jesień, a dwie kołdry spięte razem to idealne rozwiązanie na zimę. Ten produkt sprawdzi się bez względu na pogodę za oknem ? informuje Beata Przybylak, ekspert marki Wendre.

Växjö All Seasons to także świetna opcja w przypadku wizyty niezapowiedzianych gości, którzy postanowią zostać na noc. Wystarczy wtedy rozpiąć napy, aby otrzymać dodatkową kołdrę, pod którą mogą spać. Dzięki takim rozwiązaniom można również zaoszczędzić dużo miejsca w domowej szafie czy pawlaczu. Zimą nie trzeba martwić się o przechowywanie letniej kołdry. Natomiast latem, kiedy rozepnie się kołdry i schowa tą grubszą (wiosenno-jesienną) to będzie ona zajmować o wiele mniej miejsca niż typowa, pojedyncza, zimowa kołdra.

Nowoczesne technologie + estetyka wykonania = wysokiej jakości produkt
Specjalnie opracowane wypełnienie kołdry Växjö All Seasons jest puszyste i lekkie, nie zbija się, a dzięki odpowiedniemu pikowaniu utrzymuje na miejscu i jest elastyczne. Wykonane zostało z recyklowanych włókien HCS, czyli włókien poliestrowych z domieszką silikonu, karbowanych i sprężystych. Włókna recyklowane mają takie same właściwości jak zwykłe HCS, zostały jednak wyprodukowane w ekologiczny sposób. Powstały z wykorzystania granulatu z przetworzonych butelek PET. Plastikowe butelki zostały więc ponownie wykorzystane, ale w innej formie. Dzięki recyklingowi marka Wendre dba o środowisko i przyczynia się do promowania pro-ekologicznych sposobów produkcji.

A to już wiesz?  Materac sprężynowy czy piankowy? A może hybrydowy?

Poszycie kołdry jest gładkie i przyjemne w dotyku. Tworzy je mikrofibra, której włókna są do 15 razy cieńsze od włosa. Jest to jeden z nowoczesnych rodzajów poszycia stosowanych w kołdrach. Wszystkie surowce, których użyto do produkcji Växjö All Seasons posiadają certyfikat ?Tekstylia godne zaufania? przyznawany przez międzynarodową organizację OEKO-TEX. Certyfikat to potwierdzenie, że produkt został przebadany pod kątem substancji szkodliwych i uzyskał w badaniu pozytywny wynik.

Projektanci Växjö All Seasons zadbali również o design i estetykę. Napy, które zastosowano zostały wykonane z białego plastiku po to, żeby wizualnie nie odcinać się od śnieżnobiałego materiału. Ponadto nie brudzą się podczas prania kołdry.

Kołdra przyjazna dla alergików
Ze względu na fakt, że Växjö All Seasons stworzona jest z materiałów syntetycznych mogą z niej korzystać również alergicy. Poszycie kołdry minimalizuje osiadanie roztoczy i ich alergenów. Kołdra została zarejestrowana przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co oznacza, że wszystkie materiały, które wykorzystano do jej produkcji są przyjazne dla zdrowia i minimalizują ryzyko pojawienia się alergii.

Jak utrzymać kołdrę w czystości?
Växjö All Seasons marki Wendre to bardzo praktyczny produkt nie tylko ze względu na swoją wielosezonowość. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów oraz technologii kołdrę można samodzielnie prać w domowej pralce automatycznej, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Nie trzeba już za każdym razem odwiedzać profesjonalnej pralni.

Gdzie i za ile?
W porównaniu do innych kołder tego typu, które można spotkać w sklepach, cena kołdry Wendre jest stosunkowo niska. Växjö All Seasons o wymiarach 155×200 kosztuje 85 zł. Kołdrę można kupić w największych sklepach sieciowych w Polsce m.in. Carrefour, Selgros, Auchan, E.Leclerc i Makro oraz w punktach sprzedaży tradycyjnej. Na początku stycznia 2015 roku kołdra pojawi się również w sklepach sieci Biedronka.

A to już wiesz?  Jej prawdziwy urok odkrywamy dopiero po ślubie - sypialnia

Kołdra Wendre
? Växjö All Seasons

Sugerowana cena detaliczna:
155×200 ? 85zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy