Wiadomości Branżowe

Kolejni deweloperzy w programie Home Profit

Kalbud Poznań, Asma Nieruchomości oraz Tektum z Wrocławia to kolejne firmy, które dzięki uczestnictwie w programie Home Profit, umożliwią swoim klientom zmniejszenie kosztów związanych z wykończeniem i wyposażeniem mieszkania. Program

Kalbud Poznań, Asma Nieruchomości oraz Tektum z Wrocławia to kolejne firmy, które dzięki uczestnictwie w programie Home Profit, umożliwią swoim klientom zmniejszenie kosztów związanych z wykończeniem i wyposażeniem mieszkania.

Program oszczędnościowy Home Profit został stworzony po to, aby do minimum ograniczyć wydatki jakie ponoszą nabywcy nowych mieszkań. Średnia kwota przeznaczana na adaptację lokalu to 75.000 PLN, tymczasem dzięki promocjom i dedykowanym ofertom specjalnym,  oszczędności wynikające z posiadania karty Home Profit sięgają ok. 20 proc. tej sumy. Skorzystanie ze zniżek jest możliwe dzięki karcie członkowskiej, którą wraz z kluczami do nowego mieszkania otrzyma każdy klient dewelopera, zrzeszonego w Programie.  Co ważne, nie wiąże się to z pobieraniem jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Program początkowo obejmował swoim zasięgiem Wielkopolskę, gdzie po kilku miesiącach działalności zdobył uznanie wiodących firm deweloperskich w Poznaniu, m.in.  Agrobex, Nickel Development oraz PBG Erigo. Teraz do tego grona dołączył Kalbud Poznań, Asma Nieruchomości oraz Tektum z Wrocławia. Od początku marca Home Profit rozpoczął działania, mające na celu zaproszenie do współpracy deweloperów z pozostałych miast.

Dużą zaletą programu Home Profit jest szeroki zakres produktów i usług z wielu branż, nie tylko budowlano-wnętrzarskiej. Karta generuje oszczędności na poziomie urządzania mieszkania, podczas codziennych zakupów, a nawet pomaga sfinansować wymarzone wakacje. Wśród partnerów znajduje się już blisko 300 wiodących marek, ponad 500 sklepów, architekci wnętrz, dostawcy internetu i telewizji. Ważność karty nie jest ograniczona czasowo, dzięki czemu może służyć właścicielowi jeszcze wiele lat po tym, jak wprowadzi się do nowego mieszkania. A wszystko w myśl zasady For Happy Living, która przyświeca Programowi.

Do dyspozycji uczestników Programu jest serwis internetowy www.homeprofit.pl, gdzie po zalogowaniu można uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich partnerach Programu i wysokościach oferowanych przez nich rabatów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy