Łazienka Łazienki

Niewidzialna pomoc w sprzątaniu, której efekty działania widać gołym okiem.

Informacja prasowa Kolekcja EASY marki Cersanit z powłoką Clean PRO to niewidzialna pomoc w sprzątaniu Czy można sprzątać rzadziej, wkładać w sprzątanie mniej wysiłku i

Informacja prasowa

Kolekcja EASY marki Cersanit z powłoką Clean PRO
to niewidzialna pomoc w sprzątaniu

Czy można sprzątać rzadziej, wkładać w sprzątanie mniej wysiłku i jednocześnie utrzymywać nieskazitelną czystość w łazience? Od teraz TAK! Cersanit znalazł rozwiązanie i wprowadza kolekcję EASY z powłoką Clean PRO. To niewidzialna pomoc w sprzątaniu, której efekty działania widać gołym okiem.
Innowacyjna powłoka Clean PRO zastosowana w nowej kolekcji EASY Cersanitu, nie tylko ułatwia czyszczenie powierzchni nie wymagając użycia agresywnych środków szorujących, a także sprawia, że na łazienkowych sprzętach powstaje znacznie mniej kamienia i innych osadów.

Nikt nie musi wiedzieć, że sprzątanie łazienki zajmuje Ci tylko chwilę
Bolączką naszych czasów jest? brak czasu. Wybieramy rozwiązania przyjazne, pomocne w codziennych zmaganiach – chcemy mieć pewność, że nas nie zawiodą. Dzięki kolekcji EASY wiele czynności staje się prostszych i przyjemniejszych, a co równie ważne ? trwają krócej, oszczędzając nasz cenny czas.
W kolekcji EASY znajdziemy nowoczesne, minimalistyczne w formie meble z idealnie gładką powierzchnią, sprzyjającą utrzymywaniu porządku. Meble dostępne są w dwóch eleganckich, uniwersalnych kolorach ? wyjątkowej bieli Cersanit White oraz Cappuccino. Powierzchnie mebli i ceramiki zostały skonstruowane tak, by idealnie do siebie pasować, przez co lekko zaokrąglone fronty idealnie się licują.
Wanna czy prysznic? Z kolekcją EASY nie musisz wybierać!
Któż z nas nie marzy czasem o długiej kąpieli. Nasze małe łazienki stawiają nas jednak przed nieuniknionym wyborem ? wanna lub prysznic. Razem bardzo rzadko się mieszczą, a nawet jeśli tak – składa się, że wszystkie z nich pragnie mieć jak najmniejsze wymiary. Tym jednym, trudno mówić o komforcie. Z kolekcją EASY decydując się na wannę nie musimy rezygnować z prysznica. Wystarczy, że zamontujemy parawan nawannowy ? nowość Cersanitu. Parawany nawannowe z serii EASY marki Cersanit pokryte są obustronnie innowacyjną powłoką Clean Pro. Dzięki czemu, nawet w trudno dostępnych miejscach bardzo łatwo będzie utrzymać czystość i zachować ją na dłużej. Powłoka Clean Pro chroni również przed składaniem się wodnych zacieków na szkle. Parawany z serii EASY są wykonane ze szkła hartowanego z zaokrągloną krawędzią, dlatego są bezpieczne i przyjazne w kontakcie. Skrzydło parawanu pozwala na obrót do 180 stopni, a specjalna uszczelka doskonale spełnia swoje zadanie idealnie przylegając do płaskiego rantu każdej wanny. W kolekcji EASY dostępne są parawany jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Te pierwsze doskonale sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie mieści się niewielka wanna. Parawany dwuskrzydłowe to rozwiązanie dedykowane do dłuższych wanien.

A to już wiesz?  Retro na nowo – płytki w stylu vintage

W kolekcji EASY z powłoką Clean PRO przeciwdziałającą powstawaniu kamienia i osadów znajdziemy:

– Umywalki o szerokościach: 50, 55, 60 i 70 cm oraz pasujące do nich kształtem szafki podumywalkowe z dużymi szufladami, które dzięki funkcji ?przyciśnij i otwórz? cicho się zamykają.

– Wygodne szafki wiszące również z lustrzanym frontem, pojemne szafki słupkowe oraz lustro z półką.

– Zawieszaną miskę oraz kompakt WC.

– Antybakteryjne deski duroplastowe z wygodnym siedziskiem i systemem wolnego opadania. Ułatwiające utrzymanie czystości dzięki łatwemu wypinaniu z uchwytów.

EASY_small-001-2014-07-24 _ 21_42_08-80

EASY_small1-002-2014-07-24 _ 21_42_08-80

EASY_small2-003-2014-07-24 _ 21_42_08-80

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy