Wiadomości Branżowe

Odkorkuj swoje miasto i jedź do celu z NaviExpert oraz HTC

Pobierz na smartfon HTC darmową aplikację NaviExpert i zamiast stać w korkach, zacznij jeździć po Warszawie.Dziś rusza kampania „Odkorkuj miasto”. Jej celem jest uświadomienie kierowcom jak na co dzień mogą walczyć z korkami oraz jednoczesne zachęcenie ich do przyjęcia w prezencie od swojego operatora nawigacji NaviExpert, umożliwiającej

Pobierz na smartfon HTC darmową aplikację NaviExpert i zamiast stać w korkach, zacznij jeździć po Warszawie.

Dziś rusza kampania ?Odkorkuj miasto?. Jej celem jest uświadomienie kierowcom jak na co dzień mogą walczyć z korkami oraz jednoczesne zachęcenie ich do przyjęcia w prezencie od swojego operatora nawigacji NaviExpert, umożliwiającej płynne poruszanie się samochodem po mieście. W ramach kampanii ? zorganizowanej przez NaviExpert i operatorów sieci Play, T-Mobile oraz Plus oraz wspieranej przez HTC i Citroën - można wygrać m.in. samochody Citroën C4 Cactus na weekend, vouchery na paliwo o wartości 300 złotych oraz smartfony HTC.

Jak odebrać swoją licencję NaviExpert? Wystarczy wejść na stronę www.darmowanawigacja.pl, wybrać swojego operatora lub wersję ogólną NaviExpert i postępować zgodnie z instrukcją. Z licencji mogą skorzystać użytkownicy urządzeń z systemami Android oraz Windows Phone. Po upływie 30 dni dostęp do usługi automatycznie wygaśnie. Kierowcy nie będą więc obarczeni ryzykiem poniesienia dodatkowych kosztów. Powinni za to przekonać się do realnych korzyści, jakie podczas jazdy po mieście daje inteligentna nawigacja.

Aby mieć szansę na zdobycie nagrody, wystarczy natomiast wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie, przesłać swoje zdjęcie oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Za sprawą m.in. wysokiej wydajności smartfonów HTC oraz superszybkich sieci LTE, aplikacja NaviExpert ? wyposażona w dokładne i na bieżąco aktualizowane mapy ? błyskawicznie pozyskuje i analizuje dane o natężeniu ruchu ulicznego. Dzięki temu kierowca może równie szybko zareagować, wybrać dla siebie optymalną trasę i skrócić czas podróży średnio o 26%!

Co to oznacza? Większe oszczędności, skuteczniejsze zarządzanie harmonogramem, a przede wszystkim mniej stresu, który wywołują dziś miejskie korki.

Więcej informacji o kampanii ?Odkorkuj miasto?, wspieranej przez NaviExpert, Play, T-Mobile, Plus oraz HTC i Citroën  można znaleźć na stronie akcji. Akcja trwa od 11 do 24 maja.

A to już wiesz?  Centrala sterująca ? ?mózg? automatyki wjazdowej

dostarczył infoWire.pl
Źródło HTC. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy