Wiadomości Branżowe

Prawdziwy pędziwiatr wśród szlabanów. FAAC prezentuje szlabany z serii 613

Tam, gdzie mamy do czynienia ze wzmożonym ruchem kołowym, czas i sprawność przejazdu jest na wagę złota. Z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania automatyki i kontroli dostępu. Zaledwie 2,5 sekundy – tyle do całkowitego otwarcia ramienia potrzebuje superszybki szlaban FAAC z serii 613, potrafiący obsługiwać ramiona do 3 metrów.Szlabany FAAC 613, ze względu na wyjątkową szybkość, mogą obsługiwać ruch zarówno na osiedlach mieszkaniowych, jak też na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach przemysłowych. Specjalna konstrukcja oparta na precyzyjnym spasowaniu wewnętrznym metalowych przekładni zębatych pozwala na osiągnięcie wysokich parametrów, także w obliczu zmiennych warunków atmosferycznych.W połączeniu z wysoką kulturą pracy, szlabany 613 odznaczają się niskim kosztem eksploatacji – w ciągu jednej godziny urządzenia te są w stanie obsłużyć 360 cykli otwarcia i zamknięcia, przy poborze prądu na poziomie 1,1 A. Nowoczesna centrala 615BPR umożliwia personalizację instalowanych dodatków – od wymienialnych ramion, akcesoriów odpowiedzialnych za zdalne sterowanie i sygnalizację, aż po zabezpieczenia pracy automatycznej.

Tam, gdzie mamy do czynienia ze wzmożonym ruchem kołowym, czas i sprawność przejazdu jest na wagę złota. Z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania automatyki i kontroli dostępu. Zaledwie 2,5 sekundy ? tyle do całkowitego otwarcia ramienia potrzebuje superszybki szlaban FAAC z serii 613, potrafiący obsługiwać ramiona do 3 metrów.

Szlabany FAAC 613, ze względu na wyjątkową szybkość, mogą obsługiwać ruch zarówno na osiedlach mieszkaniowych, jak też na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach przemysłowych. Specjalna konstrukcja oparta na precyzyjnym spasowaniu wewnętrznym metalowych przekładni zębatych pozwala na osiągnięcie wysokich parametrów, także w obliczu zmiennych warunków atmosferycznych.

W połączeniu z wysoką kulturą pracy, szlabany 613 odznaczają się niskim kosztem eksploatacji ? w ciągu jednej godziny urządzenia te są w stanie obsłużyć 360 cykli otwarcia i zamknięcia, przy poborze prądu na poziomie 1,1 A. Nowoczesna centrala 615BPR umożliwia personalizację instalowanych dodatków ? od wymienialnych ramion, akcesoriów odpowiedzialnych za zdalne sterowanie i sygnalizację, aż po zabezpieczenia pracy automatycznej. Ochronę przeciwzgnieceniową zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu szlabanu.

Charakterystyka techniczna

Zasilanie: 230 V
Pobór mocy: 250 W
Rodzaj ramienia:
prostokątne
Maksymalna długość ramienia:
3 metry
Czas otwarcia: 2,5 sekundy
Maksymalna ilośc cykli na godzinę: 360
Zakres temperatur pracy: -20°C ÷ +50°C
Stopień ochrony: IP 44
Wymiary (dł. x sz. x wys): 210 x 360 x 1085 mm
Ciężar: 63 kg

Cena kompletnego zestawu z ramieniem prostokątnym 3 m: 4.192 zł netto


dostarczył infoWire.pl
Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ?Uwaga, awaria!? czyli jak przeprowadzić krótkie dochodzenie w sprawie szwankującej bramy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy