Wiadomości Branżowe

Premiera filmu ?Living in the Age of Airplanes? na pokładzie największego na świecie samolotu pasażerskiego

Linie Emirates wyświetliły film z udziałem Harrisona Forda w roli narratora w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice  Dubaj, ZEA, 9 kwietnia 2015 r.: Emirates, linie łączące ludzi, miejsca i pasje na całym świecie, zorganizowały przedpremierowy pokaz filmu pt. „Living in the Age of Airplanes” na pokładzie samolotu A380. Produkcja, która opowiada historię o tym,

Linie Emirates wyświetliły film z udziałem Harrisona Forda w roli narratora w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice  

Dubaj, ZEA, 9 kwietnia 2015 r.: Emirates, linie łączące ludzi, miejsca i pasje na całym świecie, zorganizowały przedpremierowy pokaz filmu pt. ?Living in the Age of Airplanes? na pokładzie samolotu A380. Produkcja, która opowiada historię o tym, jak lotnictwo zmieniło świat, będzie ponadto wyświetlana m.in. w kinach wieloekranowych, cyfrowych oraz typu IMAX?.

Film przygotowany przez National Geographic Studios zabiera widzów w podróż po 95 miejscach w 18 krajach, spośród których wiele znajduje się w imponującej globalnej siatce połączeń Emirates, obejmującej ponad 140 miejsc na całym świecie. Podróżując od Malediwów po Biegun Południowy, widz dowiaduje się, w jaki sposób dzięki samolotom świat wkroczył w epokę globalnej komunikacji, o której nie śniło się poprzednim pokoleniom.

Narratorem 47-minutowego filmu jest aktor i pilot Harrison Ford. Jego producent i reżyser, Brian J. Terwilliger, chciał pokazać, w jaki sposób lotnictwo odegrało kluczową rolę w procesie łączenia najodleglejszych zakątków świata, co doskonale pokrywa się z misją Emirates. Produkcji towarzyszy oprawa dźwiękowa skomponowana przez zdobywcę Oscarów, kompozytora i pilota Jamesa Hornera. Sam film pokazuje, w jaki sposób samoloty odmieniły życie i przyniosły postęp społeczności na całym świecie.

Przed światową premierą filmu w Waszyngtonie, która odbyła się 8 kwietnia, dziennikarze ze Stanów Zjednoczonych i całego świata zostali zaproszeni na specjalny pokaz przedpremierowy ?Living in the Age of Airplanes?. Odbył się on na pokładzie  A380 ? największego na świecie pasażerskiego samolotu. Zorganizowany został wspólnie przez National Geographic oraz linie Emirates i był pierwszym w historii wydarzeniem tego rodzaju.

W czasie lotu goście oglądali film w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice linii Emirates, na 20-calowych monitorach wbudowanych w oparcia siedzeń w klasie biznes. W systemie ice linii Emirates pasażerowie mają dostęp do ponad 2 tys. kanałów rozrywki na żądanie ? filmów, programów telewizyjnych, muzyki i podcastów.

A to już wiesz?  Walentynkowa kartka Envelo wspiera Fundację ?Pocztowy Dar?

Film ?Living in the Age of Airplanes? będzie wyświetlany w kinach typu IMAX?, wielkoekranowych, a także kinach typu Dome i cyfrowych w Ameryce Północnej od 10 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.emirates.com. Więcej szczegółów na temat filmu dostępnych jest na stronie www.airplanesmovie.com.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy