Konkursy

Struktura XTreme Matt Pfleiderer finalistą konkursu Dobry Wzór

Struktura XTreme Matt Pfleiderer finalistą konkursu Dobry Wzór Ekstremalnie matowa struktura powierzchni laminatów HPL XTreme Matt (XM) firmy Pfleiderer, została zakwalifikowała do finału prestiżowego konkursu

Struktura XTreme Matt Pfleiderer finalistą konkursu Dobry Wzór

Ekstremalnie matowa struktura powierzchni laminatów HPL XTreme Matt (XM) firmy Pfleiderer, została zakwalifikowała do finału prestiżowego konkursu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego “Dobry Wzór”! A od 21 października można ją oglądać w ramach najlepszej wystawy designu w Polsce “Dobry Wzór 2016”.

Ciepła, delikatna i aksamitna w dotyku struktura laminatów HPL XTreme Matt (XM), będąca odpowiedzią na najnowszy matowy trend, w grono najlepiej zaprojektowanych produktów wpisuje się znakomicie. XTreme Matt ze swoją innowacyjną powłoką wierzchnią, utwardzaną strumieniem elektronów ma wszystkie zalety powierzchni HPL. Z tą różnicą, że w porównaniu z innymi wariantami HPL cechuje się niezwykłą głębią i intensywnością kolorystyczną i absolutnie matową teksturą.

Utrzymanie w czystości powierzchni – frontów kuchennych szafek, ścian, drzwi i innych elementów aranżacji pokrytych laminatem z XTreme Matt jest dziecinnie proste, nawet w przypadku zanieczyszczenia w postaci tłustych plam. Struktura ta jest całkowicie odporna na odciski palców, a także na środki czyszczące, rozpuszczalniki i preparaty odkażające. Jej higieniczność sprawia, że z powodzeniem może być stosowana w wykończeniu wnętrz obiektów użyteczności publicznej np. jako pokrycia ścian i drzwi, a także lad, barów, czy frontów mebli.
Zakwalifikowanie struktury XTreme Matt do grona finalistów konkursu tak prestiżowego jak organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego “Dobry Wzór” to olbrzymie wyróżnienie. W tym roku, o nagrodę tę w 9 kategoriach walczyły 222 wspaniałe produkty i usługi. Oceniane były według kilku kryteriów m.in. cechy wizualne, użytkowe i ekonomiczne, a także wartości dodatkowe – innowacyjność, oryginalność i komfort użytkowania. Wszystkie produkty zostały wskazane przez niezależnych ekspertów IWP jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Do finału przeszło 136 z nich.

Celem konkursu “Dobry Wzór” organizowanego przez IWP od 1993 roku, jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. Wszystkich finalistów można już oglądać i podziwiać w ramach wyjątkowej wystawy pokonkursowej. Ekspozycja, otwarta 21 października w siedzibie IWP przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie, prezentowana będzie do 1 grudnia. Czynna jest od wtorku do niedzieli. Wstęp wolny.
www.pfleiderer.pl

A to już wiesz?  Termo Organika ogłosiła wyniki konkursu na amatorski film

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy