Zdrowie

Wzbogacajmy wodę w magnez,

NIEDOBORY MAGNEZU? ZAMIAST ŁYKAĆ SUPLEMENTY, WZBOGAĆ W MAGNEZ TO, CO PIJESZ CODZIENNIE? WODĘ!

Profil współczesnej kobiety: dużo kawy, ciągły stres, czasami papieros, jako sposób na chwilę relaksu lub okazja na przerwę w pracy. Ciągle gdzieś biegniemy – dom, dzieci, kariera i praca, a do tego prawie zawsze na diecie ? To wszystko w dużej mierze powoduje, że magnezu w organizmie jest coraz mniej. Pojawia się pytanie: jak w najlepszy sposób uzupełnić te braki?

Zamiast sięgać po suplementy diety, możesz wzbogacić najzdrowszy napój świata ? wodę, w dodatkową porcję magnezu! To potrójnie najlepszy sposób na zniwelowanie deficytów? łatwy, prosty i tani. Dostarczany w wodzie magnez przyswaja się najlepiej! Bądźmy więc sprytne: wzbogacajmy wodę w magnez, pijmy ją do woli uzupełniając niedobory, a przy okazji dbajmy o urodę, bo jak wiemy woda nawilża i upiększa skórę oraz pomaga w walce z cellulitem. Tyle korzyści w jednym? Tak to możliwe!

NOWOŚĆ: FILTR DAFI ? AQUAMAG
FILTR WYSTĘPUJE W WERSJI CLASSIC ORAZ UNIMAX, WYSTARCZA NA OK.150 – 200 L WODY
CENA OK. 14,99 ZŁ* ? FILTR AQUAMAG CLASSIC
CENA OK. 17,00 ZŁ* ? FILTR AQUAMAG UNIMAX

Marka Dafi stworzyła filtry magnezowe, które oczyszczają wodę, a jednocześnie wzbogacają ją w cenny magnez. Dzięki nim możesz korzystać z wody z kranu, co jest dobre dla Twojej kieszeni i środowiska. Nie zaśmiecasz go plastikowymi butelkami, a ponadto jeden filtr magnezowy AquaMag kosztuje jedynie kilkanaście złotych (wymieniany raz w miesiącu) i zapewnia nawet do 200 litrów czystej, smacznej wody. Bazując na tak przefiltrowanej wodzie, masz pewność, że codzienna dieta jest bogata w magnez, który zapobiega arytmii i miażdżycy, obniża ciśnienie, opóźnia procesy starzenia, łagodzi skutki stresu i wspomaga pamięć.

BADANIA LABORATORYJNE POTWIERDZAJĄ, ŻE FILTR DAFI AQUAMAG WZBOGACA WODĘ ŚREDNIO O 28,9 MG/L CENNEGO MAGNEZU. SPOŻYCIE 2 LITRÓW TAKIEJ WODY ZASPOKAJA NAWET DO 20% DZIENNEGO ZAPOTRZEBOWANIA NA TEN PIERWIASTEK – A WIĘC TYLE, ILE ZAZWYCZAJ NAM GO BRAKUJE. WSZYSTKIE PRODUKTY Z PORTFOLIO DAFI SĄ PRODUKOWANE W POLSCE I DOSTOSOWANE DO JAKOŚCI POLSKIEJ WODY KRANOWEJ.

*www.sklep.dafi.pl

DAFI TO POLSKA MARKA OFERUJĄCA DZBANKI FILTUJĄCE DOSTOSOWANE DO JAKOŚCI POLSKIEJ WODY KRANOWEJ, KTÓRE ELIMINUJĄ ZANIECZYSZCZENIA ORAZ INNE SZKODLIWE SUBSTANCJE, MOGĄCE ZNAJDOWAĆ SIĘ W WODZIE KRANOWEJ. PRZEFILTROWANA WODA JAKOŚCIĄ NIE USTĘPUJE WODZIE BUTELKOWANEJ – NIEJEDNOKROTNIE NAWET JĄ PRZEWYŻSZA.

Z wody kranowej korzystamy każdego dnia. Używamy jej nie tylko do przyrządzania napojów zimnych i gorących, do gotowania, ale również do mycia. Woda z wodociągów spełnia restrykcyjne normy UE i jest bezpieczna do spożycia przez ludzi, ale nim trafi z wodociągów do Twojego kranu przemierza setki kilometrów rur ze stali, ołowiu czy PCV. Wędrując pogarsza swój zapach i smak, co utrudnia jej bezpośrednie spożycie prosto z kranu. Najszybszym i najtańszym sposobem uzdatniania wody jest stosowanie filtrów dzbankowych.

Filtry Dafi eliminują chlor oraz zanieczyszczenia wytrącane z instalacji wodociągowych, gwarantując uzyskanie czystej i zdrowej wody. Gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona jest atestami PZH i regularnymi badaniami laboratoryjnymi.

SERCE FILTRA
ZASYP FILTRUJĄCY TO SEKRET SKUTECZNOŚCI FILTRÓW MARKI DAFI. JEGO SKŁAD ZOSTAŁ DOSTOSOWANY DO POLSKIEJ WODY KRANOWEJ.

Zasyp filtrujący składa się z aktywnego węgla i żywicy jonowymiennej. Węgiel absorbuje chlor, detergenty, herbicydy, pestycydy i substancje pochodzenia organicznego. Usuwa z wody nieprzyjemny zapach i poprawia jej smak. Działa jak gąbka pochłaniająca szkodliwe substancje, mogące znajdować się w wodzie kranowej. Dodatkowo dzięki temu, że węgiel jest impregnowany srebrem, zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Żywica usuwa z wody metale ciężkie (np. ołów), nadmiar soli, magnezu i wapnia, powodujących jej twardość i osadzanie się kamienia w urządzeniach AGD, przedłużając tym samym ich żywotność. Wodę należy przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu oraz spożyć w ciągu 12 godzin od przefiltrowania.

FILTROWANA WODA KRANOWA TO DOBRY WYBÓR!
OSZCZĘDNOŚĆ! – Stosowanie filtrów do wody Dafi jest ekonomiczne. Jeden wymienny filtr zapewnia od 150 do 200 litrów wysokiej jakości wody, co równa się około 100 butelkom wody ze sklepu. W przypadku stosowania filtrów DAFI 1 litr idealnie czystej wody kosztuje 0,10 zł.
150 LITRÓW WODY BUTELKOWANEJ = 195,00 ZŁ MIESIĘCZNIE
1 WYMIENNY FILTR DAFI (OD 150 DO 200 L WODY) = 15,00 ZŁ MIESIĘCZNIE
BYCIE EKO! – Stosując filtry Dafi znacząco ograniczasz produkcję odpadów! 1,5 litrowa butelka PET w środowisku naturalnym rozkłada się ponad 100 lat. 4 ?osobowa rodzina produkuje około 100 butelek miesięcznie.
OCHRONA AGD! – Działanie filtrów dzbankowych jest szczególnie widoczne w przypadku problemu z kamieniem w czajniku. Filtr Dafi zmiękcza wodę kranową, dzięki czemu w urządzeniach AGD nie gromadzi się uciążliwy nalot. To znacznie przedłuża ich żywotność.
Każdy produkt marki Dafi przechodzi przez kilkustopniowy system kontroli jakości, także laboratoryjny. Spełnia normy unijne i posiada atesty (PZH, LGA oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka) dopuszczające do kontaktu z żywnością.

SZKLANY DZBANEK FILTRUJĄCY
NOWOŚĆ
CENA OK. 79 ZŁ , POJEMNOŚĆ: 2 L
WYMIENNY FILTR OK. 15 ZŁ (ok. 150 l wody).

Dzbanek wyposażony jest w praktyczny ledowy wskaźnik informujący, o konieczności wymiany filtra.

DZBANEK FILTRUJĄCY
DAFI OMEGA UNIMAX LED
CENA OK. 69 ZŁ , POJEMNOŚĆ: 4 L
WYMIENNY FILTR OK. 15 ZŁ (ok. 150 l wody).
Dzbanek wyposażony jest w praktyczny ledowy wskaźnik informujący, o konieczności wymiany filtra.

DAFI Dzbanek ASTRA Malina 3L_60 PLN-002-2015-02-16 _ 11_39_36-85

DAFI  NOWO__ Filtry AquaMAG - wzbogacaj_ce wod_ w magnez-001-2015-02-16 _ 11_39_36-85

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy